Сьогодні Громадська організація “Простір позитивних змін” 4 роки. І я думаю про те, чи це мало, чи багато?

У порівнянні з 550-ти річним дубом, що на фото – це мить.

У порівнянні з життям метелика – це дуже довго.

Раніше я думала, що вік та тривалість життя громадських організацій вимірюються роками їх діяльності. Але зараз я дивлюся на це інакше.

Для мене вік організації вимірюється сенсами, які вона створює. І крізь призму сенсів деякі організації можуть залишатися “дітьми” та “підлітками” багато років, а деякі стають “дорослими” дуже швидко.

За ці 4 роки ми пройшли важливий шлях. Цей шлях не тільки про діяльність, про реалізовані проєкти. Він про сенси, що ми плекали всередині та поширювали назовні.

Творити позитивні зміни у суспільстві через поширення культури гідності, поваги та порозуміння. Це наша місія. І це не просто слова. Наша місія є основою простору та атмосфери, що ми створюємо на кожному заході. Наша місія є фундаментом комунікації всередині організації та назовні. І ми ділимось підходами та інструментами, що допомагають втілювати її в життя в різних умовах та в різних контекстах.

Через розвиток коучингових компетенцій та усвідомленого лідерства, практичне розуміння прав людини, фасилітацію, діалоговий підхід, ігрові технології, гендерно чутливу комунікацію…

І хоча в проєктах наші результати вимірюються кількістю людей, які набули нових навичок та/або покращили свій психоемоційний стан, для нас вони в першу чергу вимірюються тим, скільки людей змінили ставлення до себе та оточуючих – додавши у відносини із собою та світом більше гідності, більше поваги та бажання порозумітися.

Тож, вважаю, що ми, як організація, ще молоді, але вже дорослі. І попереду у нас дуже цікавий шлях.

З повагою, директорка ГО «Простір позитивних змін» Наталія Стаднічук

Leave a Reply

Your email address will not be published.