У свято Великодня хочеться говорити не лише про традиції, а про сенси, які живуть усередині кожного з нас.

Великдень – це не тільки про паски і писанки, а про той момент, коли життя знову і знову обирає бути!

Навіть після темряви, навіть після важких випробувань, про внутрішнє «ще буде», яке народжується там, де здавалося – вже ніколи.

Про світло, яке не зникає, навіть коли його майже не видно, і про силу, яка допомагає зробити ще один крок уперед.

Великдень – це про внутрішню опору, яка не зникає разом із зовнішніми обставинами, це про віру, що не потребує гучних слів, але тримає зсередини, коли хитко, надію, що веде, і життя, яке проростає навіть крізь біль і втрати, це про відродження, яке починається всередині і поступово змінює все навколо.

Нехай ці дні наповнюють серце теплом і спокоєм.

Нехай віра додає сили, надія – напрямку, а внутрішня опора допомагає вистояти і йти далі.

За життя, за свободу, за Україну!

Христос Воскрес!

Leave a Reply

Your email address will not be published.