Емоційний інтелект – важлива складова людської мудрості та виваженості, тому його варто тренувати в собі та вчитися керувати власними емоціями. А залежність між інтелектом і життєвим успіхом зрозуміла і майже аксіоматична.
Для чого нам емоції та як навчитися ними керувати? Чи можна виправити емоційні моделі, закладені в людині, коли вони гальмують її рух до кращого? Як емоційна сфера людини впливає на життєві здобутки?
Тренерка проєкту Наталя Стаднічук у рамках нашої рубрики «Цікава читанка» рекомендує пошукати відповіді на ці питання у книжці Деніела Ґоулмана “Емоційний інтелект” — один із безперечних психологічних бестселерів останніх десятиліть. Інформація у книзі оперта на наукову базу і водночас легко написана для широкої аудиторії.
У книзі ви знайдете факти про походження, виникнення та роботу емоцій, а також про низку психологічних експериментів, які демонструють, як емоції працюють, як емоції зароджуються на фізіологічному рівні та проявляються назовні, як вони впливають на наше життя. Деніел Гоулман розповідає про способи контролю емоціями, дає поради, які знадобляться кожному з нас у повсякденному житті.
Деніел Гоулман – американський письменник, психолог та науковий журналіст, який протягом 20 років працював у «New York Times» та розповідав про мозок.
Якою має бути бібліотека у фасілітатора обговорювали на тренінгу в рамках проєкту «Розвиток мережі фасилітаторів груп психологічного ресурсування на базі локальних ОГС і волонтерських груп в громадах Дніпропетровської області».
Реалізація проєкту стала можливою завдяки підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив та Посольства Канади в Україні @Embassy of Canada to Ukraine.