Ми знову говоримо про наш ресурс відновлення.
Поняття резильєнтність як раз означає психічний ресурс, який ми маємо, щоби долати життєві негаразди, будувати плани та втілювати їх в життя, налагоджувати і підтримувати стосунки, а також адаптуватися до несприятливих змін.
Так почався перший день тренінгу в рамках проєкту «Розвиток мережі фасилітаторів груп психологічного ресурсування на базі локальних ОГС і волонтерських груп в громадах Дніпропетровської області».
Погляньте на виклики під іншим кутом зору. Замість того, щоби дивитися на негаразди, як на щось потворне і непереборне, спробуйте пошукати невеличкі способи здорового вирішення ситуації або привнести зміни, які можуть допомогти впоратися чи принаймні підтримати вас, – наголосила тренерка проєкту Наталя Стаднічук.
Почніть з маленьких кроків. Приймайте рішення та вживайте заходів, які допоможуть впоратися з труднощами або покращити якість вашого життя. Кожна людина має свої сильні сторони або здатність розвивати їх. Вони є кращим інструментом для нас, аніж сподівання або очікування, що одного разу все само собою покращиться або складеться.
Саме цінності, сила та суперсила учасників, можливості та погляд на все під іншим кутом стали основними темами практичних занять у перший день тренінгу.
Попереду ще два дні плідної праці, про це ми теж відзвітуємо.
Реалізація проєкту стала можливою завдяки підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив та Посольства Канади в Україні @Embassy of Canada to Ukraine .