Люди різні, як і їх характеристики, рівень пам’яті, тип мислення, здатності, сила волі тощо.
Кожній людині властиві мінімум чотири типи мислення, що визначають її манеру спілкування з її оточенням, впливають на отримання та передавання інформації, а також на людське сприйняття і розуміння. Знаючи до якого типу належить людина, ми можемо вибрати методи, за допомогою яких буде легше з нею комунікувати.
Про це ми поговорили з коуч-тренеркою Наталією Стаднічук на тренінгу в рамках проєкту «Розвиток мережі фасилітаторів груп психологічного ресурсування на базі локальних ОГС і волонтерських груп в громадах Дніпропетровської області».
За сприйняттям людей можна умовно поділити на:
• Аудіали
• Візуали
• Кінестетики
• Дискрети
Можна стверджувати, що будь – яка особистість не має одного точного типу сприйняття, людина може бути комбінувати в собі кілька різних типів. Однак в кожному так чи інакше переважає певний тип сприйняття.
Для найлегшого засвоєння знань, для ефективної комунікації, необхідно визначити свою сильну сторону у сприйнятті та вміло нею користуватись.
Нагадаємо, що проведення проекту було здійснено завдяки підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив та Посольства Канади в Україні @Embassy of Canada to Ukraine.

Написати коментар

41/5000 Ваша електронна адреса не буде опублікована.